۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۵ مرداد -
2:44:50
مصالح ساختمانی

مصالح ساختمانی خانه مصالح

چسب آکواریوم کاسپین

 

چسب آکواریوم کاسپین

معمولا از چسب آکواریوم کاسپین برای پوشش ترک ، درز ، حفره ها و حاشیه سینک ظرفشویی و وان حمام و آینه استفاده می شود .همچنین از این چسب برای بندکشی و آب بندی کاشی نیز می توان استفاده کرد. چسب آکواریوم کاسپین برای نصب شیشه های پنجره استفاده می شود. از دیگر مصارف این چسب میتوان به ساخت آکواریوم های شیشه ای و ماکتها اشاره کرد. چسب آکواریوم  کاسپین در فرآیند تولید تجهیزات و لوازم الکترونیک به عنوان چسب درزگیر کاربرد دارد ، از آن برای عایق کردن و درزگیری کابلها و سنسورها استفاده می شود. چسب آکواریوم کاسپین برای درزگیری های داخل سرویس بهداشتی بکار میروند. به دلیل اینکه چسب آکواریوم کاسپین تحمل دماهای پایین و بالا را دارد آن را به محصولی ماندگاری بالا تبدیل کرده است که حتی در موتور اتوموبیل استفاده می شود و همچنین در ساخت واشر اتومبیل که نیاز به تحمل دمای بالایی دارد نیز به کار می رود.

مزایای استفاده از چسب آکواریوم کاسپین

چسب آکواریوم کاسپین موارد مصرف زیادی در انجام تعمیرات ساختمانی دارد. این محصول برای استفاده روی سطوحی که در معرض تغییرات دما ، تابش مستقیم آفتاب ، باران و برف قرار دارند بسیار مناسب و مطمئن است . این چسب ها دارای مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت هستند، همچنین از انعطاف پذیری بسیار خوبی برخوردار هستند. استفاده از این چسب ها بسیار آسان است ضمن اینکه این نوع چسب ها از قیمت مناسبی برخوردار هستند و میتوان گفت که ارزان قیمت هستند. 

چسب آکواریوم همه کاره کاسپین چسبی ترکیبی می باشد . این چسب دارای کیفیت و چسبندگی و عملکرد بالا می باشد. چسب آکواریوم کاسپین ضد آب و مقاوم در برابر آب است و میتوان از آن در آکواریوم ها استفاده نمود این چسب برای ماهی ها بی خطر است و باعث از بین رفتن آنها نمی شود 

 

این چسب در کارتریج های اصلی پلاستیکی بصورت 250 میلی لیتر ، 280 گرمی یا 280 میلی لیتر و 320 گرمی بسته بندی می شود.

 

برای تهیه این محصولات با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

                              09154741080   : تلفن همراه   05137261080     : تلفن ثابت