۱۴۰۳ يکشنبه ۲ ارديبهشت -
20:38:23
مصالح ساختمانی

مصالح ساختمانی خانه مصالح

سیمان 25کیلویی

 

سیمان مشهد 25 کیلویی 

 

سیمان 25 کیلویی پرتلند مرکب

 

شرکت سیمان شرق در راستای ارائه خدمت به همشهریان گرامی اقدام به تولید سیمان جدید با نام سیمان پرتلند مرکب با بسته بندی 25 کیلوگرمی و با نشان تجاری "خاورشرق"  نموده است.

 

مزایای سیمان پرتلند مرکب:

1-بالا بودن نرمی سیمان مرکب که موجب جذب آب بیشتر و ایجاد شرایط مناسب تر جهت افزایش مقاومت ملات سیمان می گردد به طوری که رشدمقاومت این نوع سیمان با شیب مناسبی آغاز شده و پس از 28 روز نیز ادامه یافته و یا گذشت زمان به بالاترین میزان ممکن می رسد.

2-دارابودن زمان گیرش تنظیم شده و بسیار مناسب جهت جلوگیری از خشک شدن زود هنگام ملات سیمان و در نتیجه ایجاد فرصت زمانی مطلوب جهت استفاده بهینه از ملات سیمان.

3-افزایش چشمگیر میزان دوام ملات سیمان مرکب دربرابر کاهش و افزایش ناگهانی دمای هوا (مقتومت در سیکل ذوب و یخبندان) به دلیل بالا بودن نرمی سیمان و پرشدن خلل و فرج بین شن و ماسه که در نتیجه  فیلر مورد نیاز را تامین نموده و موجب کاهش ترک عمقی و میکرو ترک در سطوح سیمانی شده و از نفوذ آب جلوگیری می نماید.

4-افزایش میزان مقاومت سایشی سطوح سیمانی به دلیل وجود سیلیس بالاتر که تاثیر مستقیم در کاهش فرسایش فیزیکی و افزایش عمرقطعات سیمانی دارد.

5-پایین بودن حرارت حاصل از واکنش آب با سیمان که در نتیجه گرمای حاصله به تدریج  و همزمان با سفت شدن ملات سیمان خارج شده و از ترک خوردن سطوح قطعه سیمانی جلوگیری می نماید.

6-جلوگیری نمودن از نفوذ عوامل مضرشیمیایی نظیر سولفات ها و یون کلر به داخل قطعات سیمانی و در نتیجه کاهش پدیده متلاشی شدن قطعه سیمانی.

7-رفع پدیده نامطلوب شوره و سفیدک زدن قطعه سیمانی،جلوگیری از کربناته شدن بتن و همچنین کاهش پدیده آب انداختگی و جمع شوندگی بتن.

ویژگیهای ممتاز بسته بندی 25 کیلوگرمی:

1-حمل سریع و آسان پاکت سیمان در مراحل مختلف از جمله تخلیه و بارگیری داخل کامیون و وانت و هم چنین انتقال به طبقات ساختمان.

2-مدیریت بهترمصرف سیمان و در نتیجه کاهش هزینه های مربوط به خرید و نگهداری پاکت سیمان.

3-کاهش خستگی و آسیب های جسمی افراد به دلیل سبک ترشدن وزن و کوچک شدن ابعاد پاکت.

 4-کاهش تنش وارده به بدنه و درزهای دوسرپاکت و درنتیجه کاهش محسوس درصد پارگی و ضایعات پاکت.

ردیف وسیله نقلیه حمل کننده ظرفیت قابل حمل مبدا بارگیری
1 وانت نیسان 100 پاکت انبار مشهد
2 خاور 200 پاکت انبار مشهد
3 کامیون تک محور 480 پاکت کارخانه
4 کامیون جفت محور 640 پاکت کارخانه
5 تریلی 1000 پاکت کارخانه

 

* وزن هر پاکت سیمان پرتلند مرکب 25 کیلوگرم می باشد.

 

 

جهت اطلاع از قیمت و سفارش تماس حاصل فرمایید