۱۳۹۹ دوشنبه ۱۶ تير -
4:37:50
مصالح ساختمانی

مصالح ساختمانی خانه مصالح

چسب سنگ جلاسنج

 

چسب سنگ

یکی از قوی ترین چسب های ساخته شده چسب سنگ است. این چسب ها دو جزئی هستند و با استفاده از سخت کننده به چسبندگی بالایی می رسند. از چسب سنگ برای چسباندن قطعات سنگی ، سرامیکی و فلزی استفاده می شود. چسب سنگ محصولی است با پایه سیمانی و افزودنی های شیمیایی و پلیمری.

مزایای چسب سنگ

دارای قابلیت خشک شدن بالاست به سرعت می چسبد به همین دلیل کاربرد های فراوانی دارد . چسب سنگ در مقابل حلال های شیمیایی مانند اسید و باز مقاوم بوده و در برابر نفت و گازوئیل و آب واکنش نشان نمی دهد. به همین دلیل می توان از آن ها در بیشتر مکان ها استفاده کرد.

 مزایای چسب سنگ جلاسنج

به دلیل اینکه چسب سنگ جلاسنج از نوع پلی استر می باشد مقاومت خوبی در  برابر آب دارد سرما و گرمای هوا و گذشت زمان تاثیری بر مقاومت آن ندارد. تغییر حجم چسب سنگ جلاسنج بسیار کم است تا جاییکه در مصارف صنعتی بسیار پرکاربرد است . بطوری عمده صنعتگران برای پر کردن منافذ قطعات و مدل سازی و غیره از این چسب بهره می برند. همچنین این چسب قابلیت تراشکاری و سنباده خوری دارد و مصرف کننده میتواند چسب سنگ جلاسنج را قبل از مصرف با رنگ ترکیب کرده و ترکیبی با رنگ مورد نیاز خود بدست آورند . حلالهایی مثل نفت و گازوئیل نمیتوانند به این چسب بعد از خشک شدن صدمه بزنند بنابراین به راحتی می توان آن را در محلهای مختلف استفاده کرد البته باید توجه داشت وجود حلال در سطوح چسب خوردن باعث نچسبیدن ، چسب می شود و مقاومت در حلال فقط برای  چسب خشک شده است.

نحوه مصرف چسب سنگ جلاسنج 

 هنگام خرید به همراه چسب سنگ جلاسنج حدود 2% بنزوئیل پراکسید که خشک کننده چسب است را به همراه چسب به شما می دهند. کم یا زیاد مصرف کردن خشک کن بطور قطع در زمان خشک شدن تاثیر دارد.

 

برای تهیه این محصولات با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

                              09154741080   : تلفن همراه   05137261080     : تلفن ثابت