۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۲ تير -
19:56:26
مصالح ساختمانی

مصالح ساختمانی خانه مصالح

چسب آهن

 

 

 چسب آهن

چسب آهن برای چسباندن هر قطعه فلزی مناسب است. حتی از این چسب برای چسباندن قطعات پلاستیکی و چسباندن فرش و موکت به زمین هم میتوان بهره برد. فرمول چسب آهن طوری طراحی شده است که برای چسباندن طیف وسیعی از مواد به کار میرود. پایه پلیمری این چسب استایرن بوتادین رابر است. از چسب آهن برای چسباندن سطوحی که باید با سرعت و استحکام بالا به یکدیگر بچسبند، مناسب می باشد. چسب آهن در صنایع کفش و چرم (طبیعی و مصنوعی ) همچنین برای چسباندن روکش های پلاستیکی و پارچه ای، پوشش های تزیئنی ، انواع فوم ، فیبر ، نمد ، چوب ، شیشه و فلز کاربرد دارد. برای چسباندن چسب آهن بهتر است از دستکش و قلمو استفاده کنید.

مزایای چسب آهن

کاربرد سریع و آسان ، مناسب برای چسباندن طیف وسیعی از مواد مانند آهن ، پلاستیک ، اسفنج ، موکت و... . این چسب ها مقاومت حرارتی بالا تا دمای 125 درجه سانتی گراد را دارند.همچنین مناسب برای اتصالاتی که در معرض تابش نور خورشید هستند میباشد. در برابر سرما تا دمای صفر درجه سانتی گراد از پایداری برخوردار هستند.

طریقه استفاده از چسب آهن

ابتدا سطح مورد نظر را کاملا تمیز کنید بطوری که فاقد هر گونه گرد و غبار ، رطوبت و چربی باشد. در مرحله بعد به صورت یک نواخت به دو سطح چسب بزنید. خشک شدن چسب که زمانی بین 10 تا 20 دقیقه می برد این زمان بسته به نوع سطح و دمای محیط متغیر است. بهتر است که دمای محیط و چسب از 15 درجه سانتی گراد بیشتر باشد. اعمال شوک حرارتی با دمای بین 80 تا 90 درجه سانتی گراد به مدت دو تا سه دقیقه قبل از اتصال سطوح به یکدیگر باعث چسبندگی بالاتر می شود. بعد از اغشته شدن سطح به چسب سطوح را به مدت چند ثانیه روی هم فشار دهید.

برای تهیه این محصولات با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

                              09154741080   : تلفن همراه   05137261080     : تلفن ثابت