۱۳۹۹ دوشنبه ۱۶ تير -
3:42:46
مصالح ساختمانی

مصالح ساختمانی خانه مصالح

چسب کاشی پودری ساروج

 

 

 

کاربرد چسب کاشی پودری ساروج تیپ 2

چسب پودری ساروج  برای چسباندن هر گونه کاشی ، سنگ ، سرامیک و ... برای انواع سطوح کف به کار می رود. این چسب دارای قدرت کنترل و انتقال بالا درسطوح بتنی میباشد.

مزایای چسب کاشی پودری ساروج تیپ 2

این چسب بر پایه سیمان ، مواد شیمیایی آلی و پودرهای معدنی با فرمولی خاص تهیه شده به همین دلیل بعد  از گیرش کامل چسب ، اتصال محکم و یکنواختی را به دست می دهد. از مزایای این محصول کاربرد سریع و آسان، چسبندگی خوب به مصالح ساختمانی ، پایداری در برابر سرما و گرما پس از گیرش کامل می باشد. از دیگر مزایای خاص این چسب افزایش مقاومت در برابر رطوبت در صورت مصرف توام این چسب با چسب بتن است.

طریقه ی استفاده از چسب کاشی پودری ساروج تیپ 2

در مرحله اول آب تمییز با درجه حرارت حدوداً 20 درجه سانتیگراد را به پودر چسب کاشی اضافه کنید و بهم بزنید ، میزان آب مورد استفاده حدود 30 در صد وزن چسب پودری میباشد یا دو واحد حجمی پودر با یک واحد حجمی آب . بعد از مخلوط کردن آب و چسب به مخلوط حاضر 4 تا 5 دقیقه زمان دهید تا فعل و انفعالات شیمیایی انجام شود پس از آن مخلوط حاضر را دوباره بهم زده تا ملات یکدستی داشته باشید. در این مرحله چسب آماده مصرف بر روی سطح صاف و تمییز و عاری از آلودگی است . حداکثر زمان برای چسباندن کاشی روی سطح چسب 20 دقیقه است. دقت کنید کاشی ها باید عاری از گرد و غبار باشند. با توجه به سطح زیر کار و نیز نوع کاشی ، حدود 3 تا 5 کیلوگرم برای هر متر مربع

این چسب در کیسه های پلی اتیلن 25 کیلوگرمی عرضه می شود.

برای تهیه این محصولات با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

                              09154741080   : تلفن همراه   05137261080     : تلفن ثابت